Przepisy ochrony przeciwpożarowej w instalacji hydrantowej.

Przepisy ochrony przeciwpożarowej w instalacji hydrantowej.

 

Komunikacja online w czasie rzeczywistym jest rozwiązaniem gwarantującym ochronę zdrowia wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. Podczas webinarium uczestnicy zapoznają się z procesem tworzenia dokumentacji dotyczącej ochrony przeciwpożarowej przy wykorzystaniu interaktywnej aplikacji PAP24. Efektem webinarium będzie opracowanie warunków ochronnych przeciwpożarowej, która może stanowić podstawę do dalszych konsultacji z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych – zgodnie z § 5.1 Rozporządzenia MSWiA, w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej.

Webinarium poprowadzi Patrycja Chocholska, instruktor ds. platformy PAP24.pl

W drugiej części zostaną omówione przepisy ochrony przeciwpożarowej w instalacji hydrantowej, która stanowi jeden z podstawowych elementów systemu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W trakcie spotkania zostaną również przedstawione nowoczesne rozwiązania stosowane w hydrantach ogrzewanych.

Webinarium poprowadzi Janusz Samborski, Gras

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją eksperta. Nagranie dostępne jest tutaj.

W ostatniej części zostanie przedstawiony proces uzgadniania projektów instalacji wodociągowej przeciwpożarowej.  Uczestnicy webinarium dowiedzą się jak wygląda współpraca między projektantem, a rzeczoznawcą. Jest to kontynuacja cyklu artykułów “Pytanie do eksperta”.

Webinarium poprowadzi Jacek Podyma, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, PAP24.PL.