Projektowanie systemów detekcji gazów w kotłowniach i garażach podziemnych.

Projektowanie systemów detekcji gazów w kotłowniach i garażach podziemnych.

 

Komunikacja online w czasie rzeczywistym jest rozwiązaniem gwarantującym ochronę zdrowia wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. Podczas webinarium uczestnicy zapoznają się z procesem tworzenia dokumentacji dotyczącej ochrony przeciwpożarowej przy wykorzystaniu interaktywnej aplikacji PAP24. Efektem webinarium będzie opracowanie warunków ochronnych przeciwpożarowej, która może stanowić podstawę do dalszych konsultacji z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych – zgodnie z § 5.1 Rozporządzenia MSWiA, w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej.

Webinarium poprowadzi Patrycja Chocholska, instruktor ds. platformy PAP24.pl

W drugiej części  zostaną omówione zagadnienia doboru optymalnych rozwiązań w zakresie systemów detekcji gazów wybuchowych i toksycznych.

Webinarium poprowadzi Wojciech Jóźwiak, Alter S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją eksperta. Nagranie dostępne jest tutaj.

Spotkanie zakończy  prezentacja rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych  pt. “Przychodzi projektant do rzeczoznawcy – czyli uzgodnienie projektu detekcji pod względem ochrony przeciwpożarowej.” W tej części skupimy się na zagadnieniach: co w zakresie detekcji gazów powinien wiedzieć architekt oraz czy i jak uzgodnić projekt systemu detekcji gazów wybuchowych.

Webinarium poprowadzi Jacek Podyma, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, PAP24.PL.