Projektowanie systemów detekcji gazów w kotłowniach i garażach podziemnych.

Projektowanie systemów detekcji gazów w kotłowniach i garażach podziemnych.

Komunikacja online w czasie rzeczywistym jest rozwiązaniem gwarantującym ochronę zdrowia wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. Podczas webinarium uczestnicy zapoznali się z procesem tworzenia dokumentacji dotyczącej ochrony przeciwpożarowej przy wykorzystaniu interaktywnej aplikacji PAP24. Efektem webinarium było opracowanie warunków ochronnych przeciwpożarowej, która może stanowić podstawę do dalszych konsultacji z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych – zgodnie z § 5.1 Rozporządzenia MSWiA, w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej.

Webinarium poprowadziła Patrycja Chocholska, instruktor ds. platformy PAP24.pl

W drugiej części  zostałyomówione zagadnienia doboru optymalnych rozwiązań w zakresie systemów detekcji gazów wybuchowych i toksycznych.

Webinarium poprowadził Wojciech Jóźwiak, Alter S.A.

Spotkanie zakończyła  prezentacja rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych  pt. “Przychodzi projektant do rzeczoznawcy – czyli uzgodnienie projektu detekcji pod względem ochrony przeciwpożarowej.” W tej części skupiliśmy się na zagadnieniach: co w zakresie detekcji gazów powinien wiedzieć architekt oraz czy i jak uzgodnić projekt systemu detekcji gazów wybuchowych.

Webinarium poprowadził Jacek Podyma, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, PAP24.PL.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją eksperta.