Zarządzanie systemami bezpieczeństwa w obiektach budowlanych

Zarządzanie systemami bezpieczeństwa  w obiektach budowlanych

Komunikacja online w czasie rzeczywistym jest rozwiązaniem gwarantującym ochronę zdrowia wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. Podczas webinarium uczestnicy zapoznali się z procesem tworzenia dokumentacji dotyczącej ochrony przeciwpożarowej przy wykorzystaniu interaktywnej aplikacji PAP24. Efektem webinarium było opracowanie warunków ochronnych przeciwpożarowej, która może stanowić podstawę do dalszych konsultacji z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych – zgodnie z § 5.1 Rozporządzenia MSWiA, w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej.

Webinarium poprowadziła Patrycja Chocholska, instruktor ds. platformy PAP24.pl

W drugiej części zostały przedstawione elementy systemów bezpieczeństwa w obiektach budowlanych. Uczestnik spotkania dowiedział się na co warto zwrócić uwagę przy projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania integrującego systemy bezpieczeństwa obiektów.

Webinarium poprowadził Sławomir Staniak, Kierownik Projektu Telbud S.A.

Spotkanie zakończyła prezentacja rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych  o  uzgodnieniu projektu systemu integracji urządzeń przeciwpożarowych.

Webinarium poprowadził Jacek Podyma, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, PAP24.PL.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją eksperta: